Перейти до основного вмісту

Марійка разом із коханим Микитою купили торт до чаю і вирушили в гості до його батьків. Там уже стояв накритий стіл, а мама й тато Микити щиро раділи майбутній невістці. – Які у вас плани на Новий рік? – поцікавилася мама Микити. – До нас завітають друзі, – із задоволенням відповів син. – Будемо святкувати всі разом: поїмо, попʼємо, пограємо в якісь ігри. Все, як завжди. Але тепер ми з Марійкою вже справжня сім’я! – А ви чим плануєте зайнятися на Новий рік? – поцікавилася Марійка у батьків Микити. – Ой, – мама й тато обмінялися поглядами. – Та поїмо трохи, подивимося телевізор і спати підемо. І тут Марійці несподівано прийшла цікава думка…

 

Батьків Марійки не стало, коли вона була зовсім маленькою.

Спершу пішов тато, а мама прожила трохи довше. Вона покинула цей світ, коли Марійці виповнилося двадцять років.

Таким чином, ще зовсім малою вона залишилася сама.

У неї не було рідних братів чи сестер, а також дідусів і бабусь.

Із рідні залишилася лише тітка по лінії батька і дядько з боку мами. Проте вони не були близькими, тому так і залишилися для Марійки далекими родичами.

Не дивно, що дівчина завжди мріяла мати поруч близьку людину. Їй хотілося родини, затишку та людей, які були б її підтримкою.

Вона із заздрістю дивилася на друзів, які проводили новорічну ніч із батьками, а лише потім ішли гуляти. Марійка багато б віддала, аби хоч раз знову побути разом із мамою й татом. Але час не повернути, і їй залишалося лише мріяти, що одного дня вона створить свою родину.

Іноді мрії все ж збуваються. Коли Марійці виповнилося двадцять шість, вона зустріла чудового чоловіка.

Микита був її ровесником. Він був веселим, добрим, відкритим і мав чудове почуття гумору.

Їхні стосунки почалися майже одразу. Вони знайшли один в одному рідні душі, тому разом їм було легко й комфортно.

Марійка дуже хвилювалася перед знайомством із батьками Микити.

Їй було ніяково, адже з її боку не було з ким знайомити хлопця, і вона переймалася, що його рідні можуть не схвалити її.

Їхнє слово мало вагу, адже ніхто з боку Марійки не міг її підтримати чи заступитися.

Однак хвилювалася вона даремно. Мама Микити прийняла її, наче рідну доньку. Вона завжди посміхалася, говорила приємні слова й навіть хвалила за дрібниці.

До того ж, вона ніколи не втручалася в стосунки Микити й Марійки, не намагалася їх чогось навчити.

Тато Микити був серйозним і мовчазним чоловіком.

Але, бачачи Марійку, він щоразу усміхався. Здавалося, він колись мріяв про доньку, і тепер його мрія здійснилася.

Марійка завжди з радістю їхала в гості до батьків Микити. Там вона відчувала те, чого їй давно не вистачало – тепло й турботу справжньої родини.

Колись її сім’я також була щасливою, але доля рано забрала це щастя.

Напередодні Нового року Микита й Марійка вирішили жити разом. Вона переїхала до нього, і вони почали вчитися будувати свою сім’ю. Разом вели побут, звикали до постійної присутності одне одного. Але для них це не було важко, адже вони дійсно любили одне одного.

І в Марійки, і в Микити було багато друзів. З часом компанії об’єдналися, адже вони обоє мали здатність притягувати людей.

Коли постало питання святкування Нового року, вирішили, що святкуватимуть у Микити й Марійки вдома.

Дівчина була не проти. Велика й дружня компанія обіцяла веселе й галасливе святкування. Вони були молодими, тож такий формат їх цілком влаштовував.

За кілька тижнів до свята Марійка й Микита поїхали до його батьків.

Їх запросили на вечерю, і це було звичною справою.

Вони купили торт до чаю й вирушили в гості, де їх уже чекали за накритим столом. Як завжди, мама й тато Микити були раді бачити їх.

Під час чаювання мама запитала:

– Які у вас плани на Новий рік?

– До нас друзі прийдуть, – сказав син. – Святкуватимемо разом, як справжня сім’я.

Марійка усміхнулася. Їй подобалося, коли Микита називав їх сім’єю.

– А ви що плануєте? – поцікавилася вона.

– Ми? Та що ми можемо робити? Поїмо, телевізор подивимося, а потім спати підемо, – відповіла мама Микити.

Її слова зачепили Марійку. Вона зрозуміла, що їй хочеться сімейного свята.

І хоч вони вже домовилися з друзями, вона зважилася розповісти про свої почуття Микиті.

Він підтримав її і запропонував святкувати з його батьками.

Коли вони повідомили цю новину, батьки були дуже раді.

Свято вийшло теплим і сімейним. Для Марійки це було найкращим подарунком – знову відчути себе частиною родини.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Мій чоловік щороку протягом 12 років їздив у тижневу відпустку на острови зі своєю родиною

  Щоліта, протягом дванадцяти років, мій чоловік Том їздив на сімейний відпочинок на острів. Він проводив там тиждень із батьками, братами та сестрами, купаючись у теплому морі, насолоджуючись розкішними заходами сонця та безтурботними днями. Але жодного разу він не взяв із собою мене або наших дітей. Спочатку я сприймала це як традицію його родини. Проте з кожним роком мене все більше гризли сумніви. Чому він ніколи навіть не запропонував узяти нас із собою? Чому наша родина, яку ми створили разом, була ніби відокремлена від тієї, з якої він виріс? Я кілька разів питала його про це, але Том завжди відповідав одне й те саме: «Мама не хоче, щоб на цю відпустку приїжджали родичі, які увійшли в сім’ю через шлюб. А ще я не хочу залишатися сам із дітьми». Цього року я вирішила більше не мовчати. За тиждень до їхнього від’їзду я набрала номер свекрухи. Серце калатало, пальці стискали телефон, а в горлі стояв клубок. Коли вона відповіла, я глибоко вдихнула і запитала: — Чому Том не хоче в...

“Врятувала дуже багато наших хлопців”: на війні загинула 28-річна Марія Власюк

На Луганщині, біля населеного пункту Білогорівка загинула сержантка Марія Власюк. Вона рятувала життя наших воїнів.  Марія прцювала фельдшером евакуаційного відділення медичної роти. Дівчина була фельдшером евакуаційного відділення медичної роти. З 24 травня вона перестала виходити на зв’язок, тоді її сім’я почала шукати дівчину. Вчора повідомили що дівчина загинула. Їй було лише 28 років. “Наша землячка з села Бистричі, фельдшер евакуаційного відділення медичної роти, мала попереду ціле життя, яке віддала за наших хлопців на передовій.  Важко знайти такі слова, які б змогли зменшити душевний біль рідним від втрати доньки, сестрички…” – йдеться в дописі. Нехай Марії земля буде пухом, а пам’ять про героїчну доньку України вічно зберігатиметься у наших серцях.

Весілля Наталі й Олега було в самому розпалі. Гості веселилися, піднімали тости, сміялися. Але раптом Олег помітив незнайомого бороданя, який час від часу підсідав до їхнього святкового столика. “Мабуть, це якийсь приятель батька,” – подумав він, побачивши, як бородань сидить поруч із його татом і щось жваво обговорює. На перший погляд усе виглядало невинно, але поведінка цього чоловіка явно тривожила Ніну Миколаївну, матір нареченої. – Це хто? Друг твого батька? – запитала теща, стримуючи емоції, але в голосі вже відчувалося занепокоєння. – Ми його не запрошували! – Не знаю, – знизав плечима Олег. – Тоді чому він тут сидить? Якщо ми його не кликали, чому він поводиться, наче вдома? Іди з’ясуй, хто це, і скажи, щоб пішов! Олег здивовано дивився на тещу, не розуміючи, чому вона так рознервувалася.

  Весілля Наталки й Олега вирішили святкувати в ресторані – зручно та економно. До того ж свекор тітки нареченого був власником цього закладу, тож витрати на святкування стали символічними. Для тридцяти гостей не потрібно було бронювати весь зал – замовили довгий стіл біля вікон, і всі гості чудово розмістилися. Напередодні весілля трапилася неприємність – батька нареченої терміново відправили у відрядження. Опиратися не було сенсу: він був незамінним спеціалістом, а справа терміновою. Наталка засмутилася – як же так, весілля без батька? Але змінити нічого не можна було. Батько пообіцяв, що після повернення обов’язково надолужить втрачений час. Настав день весілля. Все проходило за звичним сценарієм: викуп нареченої, церемонія в РАГСі, прогулянка містом у лімузині, а потім збір у ресторані. Увечері ресторанний зал був заповнений вщерть: усі столики зайняті, грала музика, гості веселилися й танцювали в напівтемряві. Святкова атмосфера була на висоті. У розпал свята наречений Олег по...

“Волю Пташці!”: дівчина з Тернопільщини, яка захищала “Азовсталь”, опинилася у ворожому полоні (ВІДЕО)

Уродженка Тернопільщини Катерина, яку останнім часом частіше називають Пташкою, опинилася в російському полоні. Дівчина своїм співом підтримувала бойовий дух соратників при обороні “Азовсталі”. Зараз вона – в руках ворогів. Про це у Фейсбуці під оприлюдненим відео написала Оксана Ахроменко. “Натрапила на відео, яке боялась побачити… Катруся… Знаю цю дитину напевно років п’ять… Якось, йдучи з репетиції, Катруся розказала мені про її мрію, а я мала необережність підтримати і надихнути її на крок,який кардинально змінив її життя. Чесно?… Відчуваю свою провину в тому, що вона зараз у такій ситуації, що воно опинилась на війні замість того, щоб розвивати свою кар’єру співачки чи актриси, про що ми теж говорили… Але наша Катя у полоні. Буду сподіватися, що це все не на довго і що наших героїв Азову скоро поміняють, що я обійму Катрусю і добре “дам по дупі”(звичайно це жарт). Пишаюсь нею. Катя-справжня героїня, мужня, цілеспрямована, рішуча, самостійна! Її силі волі можна було позаздрити. Бач...